Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

UWAGA! BARDZO WAŻNE INFORMACJE!

Dodatkowe służby dzisiaj o 18:30 i jutro o 10:30! 

Z uwagi na Mszę świętą fatimską dzisiaj o godzinie 18:30 i imieninami o.Flawiusza jutro o godzinie 10:30 informujemy, że każdy ministrant przychodzi na swoją mszę niedzielną grupową i dodatkowo:

SOBOTA 18:30: Figlarski M, Szeliga J, Kilian G, Kilian K, Małek J, Małek M, Leśniowski A, Zieliński Sz, Feliksiak J, Gretka Sz, Sorek K, Szubert K

NIEDZIELA 10:30: Czepierga M, Niedobecki K, Kołacz B, Kołacz P, Włodarski Sz, Łazarz M, Kraska J, Szczepanek K, Kabus T, Czosnyka P, Kośka D, Motyka B, Truty A

Służba na nabożeństwach majowych!

Z uwagi na bardzo niską frekwencję ministrantów na nabożeństwach majowych, dzisiaj podczas zbiórki została podjęta decyzja o wprowadzeniu 3 nabożeństw majowych w tygodniu dla każdego ministranta. Dobór dni jest dowolny, najważniejsze aby każdy z ministrantów był 3 razy w tygodniu na 30 minutowym nabożeństwie majowym.

Wyjścia na boisko SP36

Zgodnie z ustaleniami i deklaracjami ministrantów, wyjścia na boisko zostają przeniesione na wtorki na godzinę 19:00. Spotykamy się na furcie 15 minut wcześniej!

 

Wyjazd rowerowy ministrantów na Bitwę Wyrską 2018

W przyszłą sobotę organizowany jest rowerowy wyjazd ministrantów na Bitwę Wyrską 2018. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zbiórka na rowerach o godzinie 13:00 przed furtą!

Obowiązkowa jubileuszowa msza!

W przyszłą niedzielę 20 maja o godzinie 12:00 25 lecie kapłaństwa obchodzi o. Krescencjusz i o. Wawrzyniec. Służba na tej Mszy jest dla każdego ministranta obowiązkowa! 

 

Spotkanie Integracyjne Młodszych Ministrantów

Spotkanie odbędzie się 26 maja o godzinie 14:00 w salce ministranckiej. 

 

Zakończenie Sezonu 2017/2018

Zakończenie sezonu ministranckiego, w tym roku odbędzie się w niedzielę 17 czerwca o godzinie 14:00 przy boisku w Cielmicach! Podczas zakończenia sezonu przewidziano grilla, podsumowanie sezonu oraz towarzyski mecz ministrantów z zakonnikami i chętnymi rodzicami. Ministranci zabierają parafialne stroje sportowe! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *