NIEOBECNOŚCI NA SŁUŻBIE BOŻEJ WRZESIEŃ 2017

STAN NA 30.09.2017 GODZ 18:30

  1. Czepierga Marcin:

  2. Czosnyka Piotr: 04.09 (poniedziałek) 18:30

  3. Feliksiak Jakub: 14.09 (czwartek) 17:00, 17.09 (niedziela) 18:00, 17.09 (niedziela) 18:30

  4. Figlarski Mikołaj: 

  5. Głuch Miłosz: 03.09 (niedziela) 7:00, 09.09 (sobota) zbiórka 10:00, 10.09 (niedziela) 9:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 18.09 (poniedziałek) 18:30

  6. Gretka Szymon: 14.09 (czwartek) 18:30, 16.09 (sobota) 9:00, 17.09 (niedziela) 12:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30

  7. Kabus Tomasz: 

  8. Kilian Grzegorz: 03.09 (niedziela) 12:00, 07.09 (czwartek) 18:30, 09.09 (sobota) 18:30, 10.09 (niedziela) 18:00, 10.09 (niedziela) 18:30, 14.09 (czwartek) 18:3016.09 (sobota) 9:00, 17.09 (niedziela) 20:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 21.09 (czwartek) 18:30, 23.09 (sobota) 18:30, 28.09 (czwartek) 18:30

  9. Kilian Krzysztof: 09.09 (sobota) 18:30, 14,09 (czwartek) 18:30, 16.09 (sobota) 9:00, 17.09 (niedziela) 20:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 21.09 (czwartek) 18:30, 23.09 (sobota) 18:30, 28.09 (czwartek) 18:30

  10. Kołacz Bartosz: 03.09 (niedziela) 9:00

  11. Kośka Damian: 29.09 (piątek) 18:30

  12. Kraska Jan: 07.09 (czwartek) 7:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 21.09 (czwartek) 17:00, 28.09 (czwartek) 17:00

  13. Leśniowski Artur: 17.09 (niedziela) 20:00, 21.09 (czwartek) 18:30, 28,09 (czwartek) 18:30

  14. Łazarz Michał: 04.09 (poniedziałek) 18:30, 07.09 (czwartek) 18:30, 09.09 (sobota) zbiórka 10:00, 11.09 (poniedziałek) 18:30, 14.09 (czwartek) 18:30, 17.09 (niedziela) 18:00, 17.09 (niedziela) 18:30, 18.09 (poniedziałek) 18:30

  15. Małek Jakub: 04.09 (poniedziałek) 18:30, 10.09 (niedziela) 7:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 15.09 (piątek) 7:00, 16.09 (sobota) 9:00, 16.09 (sobota) zbiórka 10:00, 17.09 (niedziela) 9:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 22.09 (piątek) 7:00

  16. Małek Mikołaj: 10.09 (niedziela) 7:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 16.09 (sobota) 9:00, 16.09 (sobota) zbiórka 10:00, 17.09 (niedziela) 9:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30

  17. Matecki Eryk: 03.09 (niedziela) 9:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 16.09 (sobota) 9:00, 16.09 (sobota) zbiórka 10:00, 17.09 (niedziela) 12:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 24.09 (niedziela) 18:00, 24.09 (niedziela) 18:30

  18. Młynek Michał: 03.09 (niedziela) 12:00, 07.09 (czwartek) 18:30, 09.09 (sobota) zbiórka 10:00, 09.09 (sobota) 18:30, 10.09 (niedziela) 18:00, 10.09 (niedziela) 18:30, 14.09 (czwartek) 18:30, 15.09 (piątek) 18:30, 16.09 (sobota) 9:00, 16.09 (sobota) 18:30, 16.09 (sobota) zbiórka 10:00, 17.09 (niedziela) 10:30, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 21.09 (czwartek) 17:00, 23.09 (sobota) 18:30

  19. Motyka Bartosz: 06.09 (środa) 7:00, 12.09 (wtorek) 7:00 

  20. Niedobecki Krzysztof: 04.09 (poniedziałek) 18:30, 10.09 (niedziela) 18:00, 10.09 (niedziela) 18:30, 11.09 (poniedziałek) 7:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 16.09 (sobota) 7:00, 16.09 (sobota) 9:00, 16.09 (sobota) zbiórka 10:00, 17.09 (niedziela) 12:00

  21. Niemiec Paweł: 03.09 (niedziela) 20:00

  22. Truty Artur: 03.09 (niedziela) 9:00, 09.09 (sobota) zbiórka 10:00, 10.09 (niedziela) 10:30, 14.09 (czwartek) 18:30, 16.09 (sobota) 9:00, 16.09 (sobota) zbiórka 10:00, 17.09 (niedziela) 12:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 24.09 (niedziela) 18:00, 24.09 (niedziela) 18:30

  23. Sorek Karol: 03.09 (niedziela) 18:00, 03.09 (niedziela) 18:30, 06.09 (środa) 7:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 20.09 (środa) 7:00, 21.09 (czwartek) 7:00

  24. Szczepanek Karol: 14.09 (czwartek) 17:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 17.09 (niedziela) 18:00, 17.09 (niedziela) 18:30, 23.09 (sobota) 7:00, 26.09 (wtorek) 18:30, 30.09 (sobota) 7:00

  25. Szubert Krzysztof: 07.09 (czwartek) 18:30, 14.09 (czwartek) 17:0016.09 (sobota) 7:00

  26. Włodarski Szymon: 03.09 (niedziela) 18:00, 03.09 (niedziela) 18:30, 05.09 (wtorek) 7:00, 14.09 (czwartek) 18:30, 17.09 (niedziela) 20:00, 18.09 (poniedziałek) 18:30, 21.09 (czwartek) 7:00

  27. Zieliński Szymon: 03.09 (niedziela) 10:30, 14.09 (czwartek) 18:30, 17.09 (niedziela) 18:00, 17.09 (niedziela) 18:30